HÜRTÜRK: SİBEL MORALI CEBİNDEN VERİYOR

Daha önce ki yazılarımızda Körfez Ticaret Odası Sibel Moralı’nın yurt dışı gezilerine odanın parasıyla gittiği iddialarını yazmış fakat kibirli ve kaprisli bir bayan olduğu için Sibel Moralı yapmış olduğumuz haberlere bizim de aramamıza rağmen cevap vermemişti. En son odanın makam aracının bozulduğu haberini yapmamızla birlikte Moralı’dan açıklama gelmedi fakat meclis üyesi ve gezileri düzenleyen komite başkanı Latif Hürtürk’ten açıklama geldi. Hürtürk gazetemize bir yazılı açıklama yolladı.

HÜRTÜRK’ÜN AÇIKLAMASI

Odamızın yurt dışı Katar gezisi inşaat komitesi 1 ve 15 komite tarafından düzenlendi. Ben hem komite başkanı hem de meclis üyesiyim. İddia ettiğiniz gezinin ücretlerinin yarısı KOSGEB, diğer yarısı ise geziye giden üyeler tarafından karşılandı. Bu gezinin giderleri belgelidir. İsteyene takdim ederiz. Burada KOSGEB ve odadan maddi karşılık almadan giden tek kişi Sibel Moralı’dır. Onunda belgesi vardır.

Araca gelince…

Kaza yapması veya arızalanması kadar normal bir şey yok. Araca her şey olabilir. Ayrıca itham edilen kişi oda başkanı ve bir bayan, bunların hiçbirini hak ettiğini düşünmüyorum. Bu haberden dolayı sizi de kınıyorum.

banner85

banner167

banner96

banner23

banner16

banner7

banner82

banner84

banner18

banner19