‘DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN’

Mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, vatandaşlarla da bir araya gelerek önerilerini alıyor, projelere bu şekilde yön veriyor.

Göreve geldiği günden bu yana halkla iç içe olan ve onların önerilerini dinleyerek yeni projelerin startını veren Başkan İsmail Baran, fırsat buldukça mahalle mahalle hem çalışmaları inceliyor hem de vatandaşlarla bir araya geliyor. Başkan Baran son olarak Yarımca ve Tütünçiftlik bölgesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan İsmail Baran, yapılan her projeye vatandaşların önerilerine göre yön verdiklerini belirtti.

DUALARINIZ YETER

Başkan İsmail Baran’ı gören vatandaşlar talep ve önerilerini bire bir iletme fırsatı bulurken, Başkan İsmail Baran, “Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz ve startını verdiğimiz projelerdeki en büyük özellik, vatandaşlarımızın görüşlerine göre yön vermiş olmamız. Çünkü sizlerin desteği ve duası bizleri daha ileriye götürecek. Destek sizden, hizmet bizden” ifadelerini kullandı. Başkan Baran, esnafları da ziyaret etti, taleplerini dinledi.

Haberler