CHP KÖRFEZ’DE BİRLİK YEMEĞİ

CHP Körfez İlçe Başkanlığı tarafından geniş kapsamlı davetin yapıldığı birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği düzenlendi. Bunun için yazılı açıklamayla daveti yapan İlçe Başkanı Mehmet Kaçar, eski ve yeni tüm siyasilerin katılımını belediğini söyledi.

12 Kasım Pazar günü saat 18.00’de düzenlenen yemek daveti, Tütünçiftlik Belediye Kültür Merkezi Düğün Salonu’nda gerçekleşecek. Mehmet Kaçar, kalabalık katılımın beklendiği yemek davetini şu cümlelerle yaptı; ‘’ 12 Kasım Pazar günü Körfez Belediyesi Tütün Çiftlik Kültür merkezinde akşam saat 18: 00’de Kocaeli Milletvekillerimiz, Kocaeli İl başkanımız, İl yönetim kurulu üyelerimiz, İl Kadın Kolları başkanımız, İl Gençlik Kolları başkanımız, iki yıldır birlikte görev yaptığımız tüm Kocaeli ilçe başkanlarımızın katılacağı;

Körfez’de görev yapmış eski ilçe başkanlarımız, eski belediye meclis üyelerimiz, parti üyesi muhtarlarımız, mahalle temsilcilerimiz, Dernek ve STK başkanlarımız, şuanda görev yapan Belediye Meclis üyelerimiz, partimize geçmişte büyük hizmetleri olan büyüklerimiz ve yeni seçilmiş olan tüm kongre delegelerimizi düzenlemiş olduğumuz Birlik ve Dayanışma yemeğine davet ediyorum. Katılımınız bizlere güç ve moral verecektir. Kocaeli ve Körfez’de görev yapan, halkın doğru ve tarafsız haber alması için gece gündüz çalışan tüm basın emekçileri de özel davetlimizdir. Saygılarımla, Mehmet Kaçar CHP Körfez İlçe Başkanı’’.

Haberler