KTO HEYETİ BOSNA HERSEK’E GİDİYOR

Kocaeli Ticaret Odası, Bosna Hersek’in ticaret ve yatırım fırsatlarını yerinde görmek ve incelemek üzere 22 Kasım 2017 Çarşamba günü Bosna Hersek’e gidiyor.

Üyelerine yeni pazar alanları kazandırmak üzere ülke bilgilendirme toplantıları düzenleyen Kocaeli Ticaret Odası, geçtiğimiz hafta Bosna Hersek’ten iki önemli heyet ağırlamış, oda üyelerinin de yoğun ilgi gösterdiği programlarda işbirlikleri için önemli adımlar atılmıştı. Türkiye ile Bosna Hersek’in asırlara dayanan gönül ve kültür bağını, daha fazla ekonomik işbirliğiyle de perçinlemek isteyen Kocaeli Ticaret Odası, Bosna Hersek’e iş programı düzenliyor. Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut’un da yer alacağı, iş heyeti 22 Kasım 2017 Çarşamba günü Bosna Hersek’e gidiyor. 25 Kasım 2017 Cumartesi günü ilimize dönüş yapacak olan heyet için verimli bir program hazırlandı.

İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALANACAK

İlk olarak Bosna Hersek Federasyon Ticaret Odası ile bir araya gelecek olan KOTO heyeti, burada gerçekleşecek olan programda Bosna Hersek’E yatırım fırsatları ile ilgili kapsamlı bilgi alacak. Program, Bosna Hersek’te iş yapan Türk şirketlerinin tanıtımı ile devam edecek. İş programı kapsamında, Una -Sana Kantonu Başbakanlık binasında Kocaeli Ticaret Odası ile Una-Sana Ticaret Odası işbirliği protokolü imzalanacak. KOTO’nun Bosna programı Türk yatırımlarının ziyaret edilmesi, ikili iş görüşmeleri ve Bosna’nın sanayi bölgelerinin incelenmesiyle sona erecek.

Haberler