KONGRE SONRASI İLK TOPLANTI

AK Parti körfez İlçe Gençlik Kolları, gerçekleştirilen kongre sonrası ilk yönetim kurulu toplantısını Doğan Orak başkanlığında, ilçe başkanlığında gerçekleştirdi.

PARTİ'NİN NEFERLERİ "AK GENÇLİK"

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın değişim ve dönüşüm olarak adlandırdığı kongreler tüm hızıyla devam ediyor. Bu bağlamda geçtiğimiz hafta 5. Olağan Körfez İlçe Gençlik Kolları Kongresini yaşayan AK Gençler, Doğan Orak başkanlığında yapılan ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdiler. Yapılan yeni düzenlemelerin sonucunda, 30 kişilik yönetim kurulu sayısı 25'e düşen gençlik Kolları’nda heyecan, dinamizm, sevinç ve mutluluk bir aradaydı.

KUTLU BİR BAYRAĞI DEVRALDIK

Yönetim kurulu üyelerini selamlayarak konuşmasına başlayan AK Parti Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak;" Değerli dava arkadaşlarım, yol arkadaşlarım, hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyor ve toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 9 Aralık 2017 tarihinde çok güzel bir kongreye hep birlikte imza attık. Geçmiş dönem gençlik kolları başkanımız Kadir Alçık ağabeyimiz ve yönetimi, profesyonel bir ekip çalışması ortaya koyarak düğünümüz olarak benimsediğimiz kongremiz için büyük emek harcadılar. Başkanımız Kadir Alçık'tan tertemiz, kutlu bir bayrak ve görev devraldık. Kadir Alçık Başkanımıza ve yönetimine davamızda ortaya koyduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

GİYDİĞİMİZ GÖMLEK, ATEŞTEN GÖMLEK

Üzerimize giydiğimiz gömlek, ateşten bir gömlek diyerek teslim adlığımız bayrağı yukarılarda tutmak için elimizden geleni yapacağız. “Arkadaşlar bizim bir amacımız var. Amacımız ALLAH’ın rızasını kazanabileceğimiz her türlü hizmete koşmaktır.”  ifadelerine yer verdi.

ŞENER SÖĞÜT’TEN SÜRPRİZ ZİYARET

AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, Doğan Orak başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti körfez İlçe Gençlik Kolları yönetim kurulu toplantısına sürpriz yaparak katılım sağladı. Sıcak, samimi bir ortamın oluştuğu toplantıda konuşan Şener Söğüt; “  Kıymetli genç kardeşlerim, Doğan Orak başkanımıza ve sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum. Önümüzde uzun, meşakkatli bir yol var. Birlik ve beraberliğimizi koruyarak önümüze koyduğumuz hedeflere emin adımlarla ilerleyeceğiz. Başkanınız, bir ağabeyiniz olarak her zaman yanınızda ve destekçinizim. Allah yar ve yardımcımız olsun. “ şeklinde konuştu.

Haberler