KANDIRA’DA FECİ KAZA: 2 ÖLÜ

Kandıra Çubuklu mevkii’nde 2 aracın kafa kafaya çarpışması sonucu kaza meydana geldi.

Kandıra Çubuklu mevkii’nde meydana gelen kazada hareket halinde olan linea markalı araç karşıdan gelen otomobile çarparak feci kaza meydana geldi. Kazada ağır yaralanan vatandaşlar olduğu bilgisi 2 araç sahibi araçlarda sıkıştığı bildirildi. Olay yerinde kazayı gören vatandaşlar hemen sağlık ekiplerine haber verdiler. Olay yerine 112 sağlık ekipleri ve itfaiye ekipleri intikal edildi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri ve itfaiye ekipleri yaralıları kurtarmaya çalıştı. Linea markalı arabada sıkışan iki vatandaş sıkıştıkları yerden çıkartıldıktan sonra hayatıı kaybettikleri bilgisi öğrenildi. Cenaze arabasıyla vefat eden vatandaşlar morga kaldırıldı. Kazada 2 kişinin öldüğü 2 kişinin yaralandığı öğrenildi.

Edinilen bilgi ve iddialara göre 41 FB 602 ve 41 FK 988 plakalı iki aracın kafa kafaya çarpışması sonucu kaza meydana geldi. Kazada 2 aracın sürücüsü olay yerinde vefat etti ve 2 kişide yaralandı. Araçlardan birinde yanma meydana geldiysede itfaiye mudahele ederek söndürdü. Ölenlerden birisini Bünyami D. olduğu öğrenildi. Diğer ölen şahsın üzerinde kimlik olmadığı için polis plaka kaydı ile belirlemeye çalışıyor.

Haberler