AK PARTİ MKYK'DA ŞİVİLOĞLU SÜRPRİZİ!

AK Parti'nin yeni MKYK listesi belli olurken Kocaeli'den sadece Emine Zeybek listeye giren isim oldu. 24 Haziran seçimlerinde AK Parti Milletvekili aday adayı olan Davut Coşkun Şiviloğlu da MKYK yedek listesine girdi. Kaynak: AK Parti MKYK'da Şiviloğlu sürprizi!

AK Parti’de bugün 6. Olağan Büyük Kongre heyecanı yaşandı. Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye Kocaeli'den geniş katılım sağlanırken Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) listesi de belli oldu. Yeni MKYK'da listede Kocaeli'den Zeki Aygün bu kez yer almazken, Emine Zeybek listeye giren isim oldu. İlyas Şeker ise Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu listesinde kendisine yer buldu. 24 Haziran seçimlerinde AK Parti Milletvekili aday adayı olan Davut Coşkun Şiviloğlu da MKYK yedek listesine girdi. Davut Coşkun Şiviloğlu 7 Haziran, 1 Kasım ve 24 Haziran seçimlerinde AK Parti'den Milletvekili aday adayı olmuştu.

DAVUT COŞKUN ŞİVİLOĞLU KİMDİR?

1969 İstanbul Maltepe doğumlu olan Şiviloğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliğini bitirdi. Uzun yıllar yurt içi ve yurt dışında inşaat sektörü ile ilgilenen Şiviloğlu, İzmit’e kurduğu Turizm ve İnşaat firmasının yönetim kurulu başkanlığını yapıyor.

Haberler