MHP’li Yaylak’a adaylık açıklamasında büyük destek

MHP eski İl Başkanı Celalettin Yaylak, milletvekili aday adaylığını il binasında davullu zurnalı açıkladı....

Bir dönem  MHP İl Başkanlığı görevinde bulunan Celalettin Yaylak, genel seçimler için milletvekili aday adaylığını açıkladı. İl binası önünde Yaylak, tüm konuklarını davul ve zurnayla kendisini karşıladı. Açıklamaya; İl başkanı Aydın Ünlü, milletvekili aday adaylarından Süleyman Pekin, Dr. Ayhan Arpacı, Dr. İlhan Tan, Gürkan Karaçam, Murteza Özön, Başiskele ilçe başkanı Muzaffer Yılmaz, Gölcük ilçe başkanı Hüseyin Çıldır, Körfez ilçe başkanı Zeki Gürsu katıldı.""

ORDULULARDAN DESTEK 
Açıklamada ayrıca; Dilovası eski Belediye Başkanı Musa Kahraman, meclis üyesi Vahit Eryılmaz, Marmara Ordulular Dernek Başkanı Mehmet Çun, Gebze Ordulular Dernek Başkanı Erkan Güngör, İstanbul Kumrulular İş Adamları Derneği Başkanı Özay Dervişoğlu, ocak başkanları ile partililer de hazır bulundu. Gebze Ordular Dernek Başkanı Erkan Güngör, Ordulular olarak Yaylak'a sonuna kadar destek vereceklerini açıkladı.
EVLADIMIZA SAHİP ÇIKIN 
İstanbul Kumrulular İş Adamları Derneği Başkanı Özay Dervişoğlu ise konuşmasında "Bu güzel insanı önce Allah'a sonra sizlere emanet ediyoruz. Bizim evladımıza iyi bakın ve ona sahip çıkın" diye konuştu. Babasının elini öperek konuşmasında başlayan aday adayı Yaylak, "Türkiye'nin yaşadığı sorunları biliyoruz. 7 Haziran seçimlerinin de ne kadar önemli olduğunu biliyoruz" ifadelerini kullandı.
TAKDİR GENEL MERKEZİN

İl başkanı olduğumda ya da yöneticilik yaptığım dönemde kalbini kırdığım, incittiği varsa benim haklarım ona helal olsun, onların da bana haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Şuana kadar ki bilgi ve birikimimi yansıtmak maksadıyla bugün sizlerin önüne çıktım. Takdir genel merkezin, takdir sizlerin. Sıralamaya kesin gireceğiz diyerek bir hesabımız olmadı. Tek gayemiz bu kritik süreçte partimize destek vermek. Sizlere güvendik ve aday olduk. MHP'nin gücüne güç katmaya geldik" diye konuşmasını noktaladı.

 

Haberler