Bowlingo Şirketler Turnuvası’nda şampiyon TÜPRAŞ

Bowlingo Şirket Arası Bowling Turnuvası’nda şampiyonluğu TÜPRAŞ elde ederek kupa serisini bu yılda sürdürdü...

Marmara Bölgesi’nin en önemli eğlence merkezlerinden Bowlingo’nun düzenlemiş olduğu şirketler arası bowling turnuvası sona erdi. Toplamda 32 şirketin katılığı turnuvada her şirketten 5 kişi katıldı. Oldukça çekişmeli geçen turnuvada şampiyonluğu elde eden takım ve şirket TÜPRAŞ oldu. Turnuvada ikinciliği büyük favori olarak gösterilen Ford elde ederken, üçüncülüğü ise Easy Speak takip etti.""

ORTALAMA 164 PUANLA BİRİNCİ

Turnuvada birinciliği elde eden TÜPRAŞ’ı Faruk Yağız, Zeynep Biçer, Zafer Ceyhan temsil etti. TÜPRAŞ takımında yer alan ve dışarıdan katılan iki isim ise Akat Erzen ile gazetemizin genel yayın yönetmeni Ümit Rende oldu. Takım halinde oldukça başarılı bir performans gösteren TÜPRAŞ ekibi ortalama 164 puan ile birinci olmayı başardı. TÜPRAŞ’ın birincilik kupası ve madalyasını Bowling Türkiye 2.si Erdal Akkaş takdim etti.

İKİNCİLİK KIRAN KIRANA GEÇTİ

Bowlingo Şirketler Arası Turnuvada ikincilik oldukça kıran kırana geçti. Turnuvanın favorilerinden gösterilen Ford ortalama 144 puan alırken, Easy Speak ise ortalama 141 puanla 3. oldu. Ford’un ikincilik ödülünü Bowlingo İzmit Şube Müdürü Serhat Nazlı verdi. Üçüncülüğü elde eden Easy Speak’ın ödülünü ise Bowlingo Koordinasyon Müdürü Erkan Baysal verdi. 

Haberler