ÖRS: İbrahim Şirin salon ücreti ödendi mi?

Derince ANAVATAN İlçe Başkanı Erkan Örs, geçtiğimiz hafta sonu oğlunu sünnet ettiren AKP Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin’in salon ücreti ödeyip ödemediğini sordu...

Örs yapmış olduğu basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Geçtiğimiz hafta sonu Ak Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin’in oğlunun sünnet cemiyeti tertip oldu. Ne diyelim? Allah damatlığını göstersin. Bizim de erkek evladımız var. Hepimizin evlatlarını Allah bağışlasın. Sünnet cemiyetinin gerçekleştiği yer Zübeyde Hanım Kültür Merkezi.  Sıradan bir vatandaş olarak şimdi soruyorum? Yaz döneminde biliyorsunuz düğün cemiyetlerinde salon bulmak kiralamak en büyük sorun, hatta tarih ve yer belirlemek için büyük rakamlar ödeniyor.

Derince Belediye Başkanımız Sayın Ali Haydar Bulut kendi partisinin ilçe başkanı olan İbrahim Şirin’e Zübeyde Hanım Kültür Merkezi düğün salonu için ayrıcalık muhakkak tanımıştır. En önemlisi ise belediye meclis üyelerine belediye çalışan ve personellerine indirim yapıldığı muhakkak ve en nihayet salon ücreti adı altında yatan ücret makbuzu kamuoyuyla paylaşmasını şayet ödeme yapıldıysa En azından hiç kimseye ayrıcalık yapılmadığı ve şeffaf bir belediyecilik örneği sergilenmesi adına vatandaş olarak bilmek öğrenmek hepimizin hakkıdır.”

 

Haberler