Ulusal Egemenlik İçin Koştular

Çayırova stadyumunda bölge ilk ve orta dereceli okullarının katıldığı yarışlar oldukça heyecanlı geçti. 2 branşta 8 kategori olarak yapılan koşular sonucunda dereceye giren öğrenciler ve okullar belli oldu.

Küçük kız, küçük erkek, yıldız kız ve yıldız erkek kategorilerindeki yarışlar 8 kulvarda organize edildi. 100 metre yarışları ferdi olarak koşulurken, 4x100 metre bayrak yarışları ise takım tasnifinde yapıldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Spor Şenliği çerçevesinde 4x100 metre bayrak, 100 metre yarışları, basketbol, voleybol, futbol ve masa tenisi branşlarında yapılan tüm sportif müsabakalarda derece elde eden öğrencilere kupa ve madalyaları 18 Nisan Cuma günü saat 12:00’da Çayırova Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak törenle ilçe protokolü tarafından verilecek.

4x100 Metrede Dereceye Giren Okullar

Küçük Kızlar

1.        Reysaş Ortaokulu

2.        Mustafa Necati Ortaokulu

3.        İstiklal Ortaokulu

Küçük Erkekler

1.        Mustafa Necati Ortaokulu

2.        Çayırova İmam Hatip Ortaokulu

3.        Demirsaç Ortaokulu

Yıldız Erkekler

1.        24 Kasım Ortaokulu

2.        Mustafa Necati Ortaokulu

3.        Demirsaç Ortaokulu

Yıldız Kızlar

1.        24 Kasım Ortaokulu

2.        Mustafa Necati Ortaokulu

3.        İstiklal Ortaokulu

100 Metrede Dereceye Giren Öğrenciler Ve Okulları

Küçük Kızlar

1.        Yaren Çelik                                           Reysaş Ortaokulu

2.        Öznur Pamuk                                        Mustafa Necati Ortaokulu

3.        Ceren Aktaş                                         Tahsin Tarhan Ortaokulu

Küçük Erkekler

1.        Burak Özdemir                                    Mustafa Necati Ortaokulu

2.        Y.Emre Kaya                                        Çayırova İmam Hatip Ortaokulu

3.        Kamil Yalçınkaya                                Reysaş Ortaokulu

Yıldız Kızlar

1.        Efsanur Şen                                        Mustafa Necati Ortaokulu

2.        Semanur Demir                                  24 Kasım Ortaokulu

3.        Ecem Direk                                         İstiklal Ortaokulu

Yıldız Erkekler

1.        Kamuran Özen                                     24 Kasım Ortaokulu

2.        Sinan Mert                                            Demirsaç Ortaokulu

3.        Murat Doğan                                        Tahsin Tarhan Ortaokulu

 

Anahtar Kelimeler:
şevki Yılmaz
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner85

banner96

banner23

banner16

banner7

banner82

banner84

banner18

banner19