İŞTE AKP DERİNCE’NİN EN GÜÇLÜ ADAYI!

Mevcut ilçe başkanı Selçuk Çakıroğlu’nun bir daha aday gösterilmeyeceği kongre öncesi birçok isim konuşulmakta; ancak doğru düzgün adaylığını açıklamış birim isim de yok. Şu ana kadar aday olacak diye adı geçen isimler arasında İlhan Yıldız, Ramazan Bostan, Mehmet Demirkol, Ertekin Akbulak, Veysel Pala ve Mümin Ünal var.

UYUMLU ÇALIŞACAK İSİM OLMADI

Ancak şu ana kadar bu isimler arasında ortak bir fikir hakim kılınamadı. Çünkü Derince teşkilatının istediği ismi belediye başkanı istemedi. Belediye başkanı da daha bir isim üzerinde ciddi bir şekilde durmadı. Kongrede belediye ile uyumlu çalışacak bir ilçe başkanının olunması istenmekte.

KARADENİZ ORTAK ADAY

Aldığımız duyumlara göre her ne kadar kendisi ilçe başkanlığına aday olması yönünde bir karar vermişliği olmasa da partinin kıdemli ismi olan ve şu an ilçe başkan yardımcısı olarak görev yapan Hakan Karadeniz’in ortak aday çıkması yönünde hayli bir fikir hakimmiş. Çünkü Karadeniz başkan Zeki Aygün olmak üzere hem belediye birimlerindeki isimler hem de teşkilat ile arası son derece iyi ve çalışkan bir insan. Şu an için en güçlü aday konumunda olan Hakan Karadeniz’i bakalım AK Parti aday olarak gösterecek mi? Eğer gösterirlerse isabetli bir karar olacağı söylenmekte.

Hakan Karadeniz

banner85

banner16

banner23

banner4

banner89

banner91

banner84

banner7

banner18

banner19