ŞENER SÖĞÜT VİLLASINA 150 BİN LİRALIK EŞYA ALMIŞ..!

Şimdi diyecekseniz hem cimri hem de tutumlu olan bir insan nasıl lüks yaşar diye? Şener Söğüt türünün son örneği de ondan!

Belediye başkanlığı koltuğuna oturduktan sonra sürekli tasarruf ve sürekli belediyenin borç batağında olduğunu söyleyen Söğüt maalesef ilköğretim talebelerinin bile diline düşmüş vaziyette..!

Maalesef ilköğretim talebeleri bile ‘Körfez Belediyesi’nde para yokmuş’ diye söyleniyor.

Ama belediyenin bu şekilde konuşulmasına neden olan Söğüt kendi keyfinden geri kalmıyor.

Abisi Köksal Söğüt’e milyonluk iş bağlayan Şener Söğüt şimdi de İlimtepe’de bulunan Villalarına yatırım yapmış.

Hem de ne yatırım…

Çoğunuz bilmezsiniz;

Şener Söğüt’ün ikamet adresi Körfez Emlak Konutları’nda gözükür.

Normalde de orada yaşar.

Fakat İlimtepe’de babasıyla birlikte iki ayrı villası bulunmakta.

Şener Söğüt, FETÖ’den dolayı yurt dışına kaçan eski ortağı Güngör Koç ile beraber Yapı Denetim işiyle uğraşırken belediye başkanlığı öncesinde bu villaları yapmıştı.

Haftanın 3-4 günü tepeden deniz manzaralı olan bu milyonluk villasında yaşayan Söğüt, tasarruf diyerek öğrencilerin burs paralarını bile vermez iken, 150 Bin TL’ye yakın yeni eşyalar almış..!

Evet, sevgili okurlar, sürekli dinden imandan bahseden ve o koltuğa oturduktan sonra en yakınındaki insanı bile satacak karakterde bulunan Söğüt, mevcut eşyalarını yeni lüks eşyalarla değiştirmiş.

Geçtiğimiz günlerde akşamüzeri yeni eşyalarını villasına yerleştiren Söğüt, böylelikle yine sadece kendi menfaatini düşünen bir insan olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Anahtar Kelimeler:
şener Sögüt

banner96

banner23

banner16

banner84

banner18

banner19