MNG Kargo Derince'de kirasını ödemiyor mu?

MNG Kargonun Derince Şubesindeki dükkan sahibi olduğunu ifade eden Nevzat isimli vatandaş Türkiye’nin en çok ziyaret edilen şikayet platformu olan sikayetvar.com’a son derece dikkat çeken bir şikayette bulundu. Nevzat isimli mal sahibi MNG Kargonun kirasını ödemediğini söyledi.

AĞUSTOS VE EYLÜL KİRALARI YATMADI

Vatandaş yaptığı şikayette şu ifadeler yer verdi:

“MNG Kargo Kocaeli Derince şubesi Dükkan sahibiyim. Bir ay önce dükkanı boşalttılar

teslim için çağırdıklarında içeride çöpleri ve malzemeleri mevcuttu.

Dükkanı boşaltılıp, yaptıkları hasar ve tadilatlarını düzeltip arayacağız demelerine rağmen tarafıma hiçbir dönüş yapılmadı. Defalarca yetkili kişiyi aramama rağmen ne telefonuma cevap verildi ne de geri dönüş yapıldı. Bugün itibari ile hâlâ ağustos ve eylül kiralarını da yatırmadılar.

ÇÖZÜM ÜRETMEDİLER

Kocaeli Bölge Müdürlüğü yetkilileri bilgilendirmemize rağmen çözüm üretememişlerdir. İstanbul Genel Müdürlükten de yetkililere ulaşmada sorun var. Ulaşsan da biz Kocaeli Bölge Müdürlüğü ayrı bir Cumhuriyet olduğu için karışamıyoruz dediler sanki başka bir firmanın bölge müdürlüğü. Kirada oturdukları sürece kirayı aksatmayan bu firma çıkmaya karar verince nasıl duruşlarını değiştiriyorlar.”

GEREKLİ AKSİYONU ALDIK

MNG Kargo’dan yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

“Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz.

Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.”

- Gündem Kocaeli, Kent Kulisi bölümünde yayınlandı
https://www.gundemkocaeli.com.tr/haber/8999104/mng-kargo-derincede-kirasini-odemiyor-mu