CHP DERİNCE DANIŞMA KURULU YAPACAK

CHP Derince İlçe Başkanlığı 27 Kasım Cumartesi günü 13:00 ila 17:00 saatleri arasında Derince Yenikent’te bulunan Tanyıldız Düğün Salonu’nda genişletilmiş danışma kurulu toplantısı yapacak. CHP tüzüğüne göre yapılması gereken danışma kurulları pandemiden dolayı yapılamamıştı. Genel merkezin ve il başkanlığının almış olduğu kararla Derince İlçe Başkanlığı Danışma Kurulu toplantısını tüm üyelere yönelik genişletilmiş olarak yapma kararı aldı.

KOÇAK: CHP İKTİDARA YÜRÜYOR

CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak toplantı öncesi şu açıklamayı yaptı; “Ülkemizin ekonomik ve siyasal buhranlarda olması, vatandaşların alım gücünün düşmesi, iktidarın ülkeyi yönetemez hale gelmesinden dolayı CHP olarak iktidara yürüdüğümüzü belirtmek isterim. Derince İlçe Örgütü’nün birlik ve beraberliğini sağlayarak tüm üyelerimizi bu iktidar yürüyüşünün içine katarak birlik ve beraberliğimizi pekiştirip yarın seçim olacakmış gibi dinamik hale getirmek maksadı ile genişletilmiş danışma kurulu toplantımızı yapacağız.

‘TECRÜBELERİMİZİ SAHAYA YANSITACAĞIZ’

Danışma kurulu toplantısında milletvekillerimiz önceki dönem il başkanlarımız, ilçe başkanlarımız, belediye başkan adaylarımız, kanaat önderlerimiz ve örgütümüzle birlikte yol haritasını belirleyerek birlik ve beraberliğimizi örgütlü gücümüzü sahaya yansıtacağız. Bu danışma kurulumuza tüm üyelerimizi ve partili vatandaşlarımızı bekliyoruz. Partililer ve üyelerimizin eski yöneticilerimizin deneyim ve tecrübelerini CHP Derince İlçe Örgütü olarak sahaya yansıtacağız.

- Gündem Kocaeli, Politika bölümünde yayınlandı
https://www.gundemkocaeli.com.tr/haber/9001006/chp-derince-danisma-kurulu-yapacak