ZEYBEK, DERİNCE’YE ÇIKARMA YAPTI

BAKKALLAR ODASI’NA ZİYARET

AK Parti MKYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti İlçe Başkanı Koray Merdan, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan ile ilçe yöneticileri Derince Bakkallar, Büfeciler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Osman Koçyiğit ve yönetimini ziyaret etti. İlçe esnafının her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Aygün, “Belediyemize bağlı kirada bulunan işyerlerimizdeki işletmecilerimizden bir yıl boyunca kira almayarak destek veriyoruz” dedi.

“ESNAFLARIMIZA DESTEK VERİYORUZ”

Başkan Aygün, “Belediyemizin ihtiyaçları doğrultusunda alışverişlerimizi ilçe esnafımızdan yapıyoruz. Ayrıca Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz de esnaflarımıza önemli katkılarda bulunuyor. Esnaflarımızla sürekli iletişim halinde olarak her zaman onların yanında olmayı sürdürüyoruz” dedi. AK Parti MKYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek yaptığı konuşmada, “Oda Başkanımız Osman Koçyiğit ve yönetimine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Bizler AK Parti Hükümeti ve yerelde belediyelerimiz olarak esnaflarımıza gerekli destekleri vermeyi sürdürüyoruz. Hükümetimiz ihtiyaç duyulan her aşamada başta esnafımız olmak üzere, işveren ve çalışanların yanında olmaya devam edecek” dedi.

ANLAMLI ZİYARET

AK Parti MKYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti İlçe Başkanı Koray Merdan, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan, ilçe yöneticileri ve Yenikent Mahalle Muhtarı Erol Küçük Yenikent Mahallesi Araptepe Mevkii’nde Kemal Güven’i ziyaret etti. Güven, daha önce çıkan talihsiz yangında konteyner evini kaybetti. Derince Belediyesi’nin girişimleri sonucunda Kocaeli Valiliği tarafından vatandaşa yeni konteyner ev verildi. Belediye tarafından yapılan zemin altyapısı ve çevre düzenlemesi sonrasında Kemal Güven yeni konteyner evine kavuştu.

- Gündem Kocaeli, Politika bölümünde yayınlandı
https://www.gundemkocaeli.com.tr/haber/9006132/zeybek-derinceye-cikarma-yapti